04053 м. Київ вул Олеся Гончара 14/26, "КЛІН-СІТІ" ООО,
Працюємо: Пн-Пт 9:00-18:00

(067)635-25-22
(067)524-78-47
info@cleanup.ua order@cleanup.ua

Home

Про нас

Торгова марка "Клін Ап" створена у Києві у 2013 році, спеціально для ресторанів та кафе. У торговому середовищі цей сегмент бізнесу називається Хорека або Кабаре, скорочено від слів (англ.) Hotels Restaurants Cafes та (укр.) Кафе Бари Ресторани. Це насправді більш ємна сфера, що включає всі заклади On-trade, тобто заклади де купують і вживають продукти, будь то бар або кухня, в самому закладі. Ми не просто так робимо екскурс у цьому питанні. Сегмент хореки дуже вимогливий до якості обслуговування, оскільки сам бере участь у ньому, одного разу підвівши клієнта у якості- до нього не повернутися знову.
"Клін Ап" створювався за суворими вимогами та ціновими побажаннями рестораторів, адміністраторів, барменів, офіціантів. На відміну від більш розкручених торгових марок він не подорожчав надзвичайно за свої кілька років існування, витримав якість, уникнув бажання заощадити на клієнтах. Ми дотримуємося ціни нижче середньої по ринку в даному сегменті, але якість продукції була і залишається вищою за середній. Для особливо вимогливих покупців є міцні пакети торгової марки "Клін Ап". Те, що "Клін Ап" підходить для хореки, не означає, що він не підійде для дому, швидше навпаки - підвищені стандарти ще нікому не нашкодили, а лише приносили користь.
Можливо, ми не внесли інновацію в обміні бракованої продукції на аналогічну якісну одиницю, але обмін однієї невідповідної стандартам одиниці на три належної якості повинні вас здивувати. Ми впевнені в якості!
З будь-яких питань та зауважень звертайтесь до нашого прес-центру: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.